Archiv autora: admin

20. 10. 2018 – Třeboň / oblastní liga

Jelikož naši svěřenci Pepa Škop a Honza Gazdík neměli ve svých kategoriích soupeře, tak bych chtěl moc poděkovat oddílu Chimera Plzeň a jejich trenérům, že své svěřence pustili do zápasu s našimi boxery, i když jejich boxeři byli o váhu níž.
Nejprve Pepa Škop nastoupil proti P. Hlavatému. Tento souboj byl plný výměn a tvrdých úderů, kdy Pepa v každém kole výrazně převyšoval soupeře, který byl ve třetím kole dvakrát počítán. Jasná výhra 3:0 nb.
Honza Gazdík vs O. Žítek. Honza se po zranění a roční pauze pomalu vrací do zápasového tempa a bylo to znát i v zápase. V prvním kole vyčkával a soupeře zasahoval direkty. Kolo pro našeho svěřence. Ve druhém kole soupeř hodně přidal na tempu a Honza občas nestíhal a byl pod tlakem. Kolo pro soupeře. Ve třetím kole se strhla bitva plná výměn, kdy Gazdík byl o něco přesnější a tvrdší. Těsná výhra. Oběma soupeřům chci ještě jednou moc poděkovat a velký respekt k jejich předvedeným výkonům.

Nové Strašecí 29. 9. 2018 – Juniorská liga

Pepa Škop nastoupil proti Filipu Bobkovi z oddílu BK Most, několika násobnému mistru ČR a účastníkovi ME.
Soupeř měl o cca 40 zápasů více a o 2 kg překročil limit váhy do 64 kg.V prvním kole soupeř našeho boxera dobře zasahoval z přední ruky a kolo vyhrál. Ve druhém kole Pepa změnil taktiku, boxoval na krátkou vzdálenost a přitvrdil na úderu. Kolo vyrovnané. Do třetího kola Pepa vletěl, jako kdyby mu šlo o život. Soupeře masíroval na žebra a drtil jeho dvojitý kryt.Třetí kolo pro našeho boxera. Demolice soupeře ve třetím kole rozhodla o těsné výhře 2:1 nb nad reprezentantem ČR. Velká gratulace.

Národní juniorská liga boxu Chotěboř 10. 6. 2018

Na tuto akci jeli z našeho oddílu Pepa a Karel Škopovi a soupeře měli oba těžké, Pepa vs Skalský z BC Mikulov, který byl o něco těžší, ale zase v kategorii kadetů. Zkušenostmi byli vyrovnaní. Soupeř se snažil boxovat z ústupu, Pepa ho tlačil ve dvojáku a přestřílel soupeře přes údery. V závěru druhého kola chyběl jeden tvrdší úder a soupeř by nedoboxoval. Zasloužená výhra 3:0 nb. Do svého třetího zápasu nastoupil Karel Škop, který měl soupeře Kučeru z oddílu Boxing Poděbrady. Soupeř o pět kilo těžší, ale bez zápasu. Karel od úvodního kola soupeře bil a nedal mu sebemenší šanci. To také vedlo po dvou počítáních k výhře RSC ve třetím kole. Oběma velká gratulace za předvedené výkony! Tuto dvojici do zápasů vedla nově složená trenérská dvojice Petr Kaiser a Jan Gazdík a jak je vidět, měla 100% úspěch.

Duchcov 19. 5. 2018 – mezinárodní Galavečer Boxu POHÁR PĚTI ZEMÍ

Pepa Škop nastoupil ke svému prvnímu mezinárodnímu zápasu proti Polskému boxerovi Oskaru Pietkiewicovi.
Opět náš boxer potvrdil, že je výborně fyzicky připraven a hned v úvodním kole soupeři rozbil nos, který začal krvácet. Pepa soupeře tvrdě trestal všechny tři kola, ale soupeř byl tvrďák a vydržel až do konce. Jasná výhra na body a velká gratulace. Poděkování patři i mělnickým fanouškům, kteří přijeli fandit našemu boxerovi a velký ohlas měl Pepa hlavně u domácího publika.

Hostivice u Prahy 12. 5. juniorská liga

Karel Škop nastoupil v kadetech ve váze do 70 kg proti Sedláčkovi z oddílu Star Plzeň. Soupeř byl zápasově o něco zkušenější, ale váhově o 2 kg lehčí. Zápas byl plný výměn, soupeř vyhrál první kolo. Ve druhém kole byl lepší Karel a třetí kolo bylo vyrovnané. Na místě byla zasloužená remíza.

Pepa Škop vs Sergej Kryvoberets z oddílu Pražský Rohovník. Tito borci se už utkali potřetí a v předchozích zápasech každý jednou vyhrál. Soupeř je druhý z letošního MČR a před týdnem na MT v Plzni porazil současného mistra ČR.
V prvním kole se Pepa ještě hledal, málo boxoval a soupeř první kolo vyhrál. Ve druhém kole náš boxer přidal na agresivitě, stále šel za úderem a přesně zasahoval soupeře – kolo pro nás. Ve třetím kole už Pepa boxoval chytře, uhýbal úderům a přesně bodoval útočícího soupeře, který byl rozhodčím veřejně napomínán za držení. Po velmi pohledném zápase byl za vítěze náš boxer Pepa Škop 3:0 nb. Velká gratulace.

Heroes Gate 2018

V předzápase galavečeru HEROES GATE 20/ 4. 5. 2018 se představil Pepa Škop vs David Dušek SK Boxing Neratovice. Oproti předchozím zápasům Pepa zlepšil pohyb v ringu a soupeře přesně zasahoval. Ve třetím kole byla jasná převaha našeho boxera a soupeř byl počítán. Výhra na body 3:0 a velké poděkování soupeři za zápas. Dále se z mělnických boxerů na tomto galavečeru představil Rudolf Kraj ml. vs Martin Vít SKMP Box Děčín. R. Kraj s přehledem vybodoval soupeře a výhra 3:0 byla zasloužená.