Galavečer bojových sportů Mělník 2017

Galavečer bojových sportů Mělník 2017 – 4. 11. MKD Mělník

III. ročník Galavečera bojových sportů na Mělníku

V sobotu 4. listopadu 2017 se v Masarykově kulturním domě uskuteční III. ročník Galavečera bojových sportů, na kterém se divákům představí nejlepší boxeři a thai boxeři Mělníka.
Tentokrát i v mezinárodních zápasech, někteří z boxerů se totiž postaví proti soupeřům z německého partnerského města Oranienburg.
Do zápasu na galavečeru nastoupí za domácí týmy osm mělnických borců. Šest boxerů a dva thai boxeři. K vidění budou jak amaterské zápasy mladých boxerů, tak profi zápasy v boxu
i thai boxu bez ochranných helem či dalších chráničů. Zápasy domácích borců doplní vložené zápasy špičkových hostujících borců jak v boxu, tak v profesionálním thai boxu a K-1.
Slavnostní zahájení galavečera i nástupy borců do ringu svým vystoupením doprovodí bubeníci ze Základní umělecké školy Mělník. Mezi jednotlivými zápasy diváci zhlédnou doprovodný program v podobě vystoupení Chair Dance s Nikol a dalších velice úspěšných mělnických oddílů z oblasti úpolových sportů a umění. Konkrétně se můžete těšit na ukázku populárního izraelského bojového systému Krav Maga pod vedením Filipa Timbarise
a Aikida pod vedením Petra Ibla. Některé domácí borce svým hudebním vystoupením do ringu doprovodí mělnický rapper Reginald.
Hlavní program galavečera začne v 19 hodin, ale již od 18 hodin budou v ringu ke zhlédnutí exhibiční předzápasy začínajících mladých boxerů i thai boxerů z mělnických oddílů.
Na galavečeru uvidíte borce ze tří mělnických oddílů:
SK BOX Mělník Kryštofa Marounka, SK Boxing Mělník Rudolfa Kraje a Muay Thai Sokol Mělník. Galavečer je pořádán ve spolupráci s Mělnickým kulturním centrem, za podpory města Mělník a Středočeského kraje.
Vstupenky na tuto událost lze zakoupit na místě konání bezprostředně před zahájením samotného galavečera nebo
v předprodeji od 4. října v mělnickém Turistickém informačním centru v ulici Legionářů.
Přijďte se pobavit, podpořit domácí borce a společně s ostatními diváky vytvořit nezapomenutelnou atmosféru večera.

Aktuální info o galavečeru na FB

Úspěšný mělnický sportovní oddíl.

loading